ARTİSTİK BUZ PATENİ

 

KUPA

MADALYA

Türkiye Artistik Buz Pateni  Şampiyonası Başkent Kupası Türkiye 4. Lüğü

 

1 Bronz

Ege Bölgesi Ümitler Artistik Buz Pateni Şampiyonası 3.lüğü

 

1 Bronz

ESKRİM

KUPA

MADALYA

Okullar Arası  İstanbul Eskrim Şampiyonası İstanbul 2.liği

-

Gümüş

BADMİNTON

KUPA

MADALYA

Minikler İl Badminton Şampiyonası İstanbul 2.liği

1

6 Gümüş

Minikler Badminton Karma İlçe 1.liği

1

6 Altın

Küçükler Badminton Kız İlçe 1.liği

1

4 Altın

Küçükler Badminton Erkek İlçe 1.liği

1

5 Altın

Yıldızlar Badminton Erkek ilçe 2.liği

1

4 Gümüş

MASA TENİSİ

KUPA

MADALYA

Minikler Masa Tenisi Kız İlçe 2.liği

1

3 Gümüş

Minikler Masa Tenisi Erkek ilçe 3.lüğü

1

3 Bronz

Küçükler Masa Tenisi Kız İlçe 1.liği

1

3 Altın

Küçükler Masa Tenisi Erkek İlçe 1.liği

1

3 Altın

Yıldızlar Masa Tenisi Kız İlçe 1.liği

1

3 Altın

Minikler Masa Tenisi Kız İl Şampiyonası İstanbul 6.lığı

-

-

BASKETBOL

KUPA

MADALYA

Minikler Erkek İlçe 1.liği

1

17 Altın

Yıldızlar Kız İlçe 1.liği

1

11 Altın

Yıldızlar Erkek ilçe 2.liği

1

17 Gümüş

MODERN PENTATLON

KUPA

MADALYA

Minikler İstanbul 4.lüğü

-

1 Bronz

Küçükler İstanbul 6.lığı

-

-

PALETLİ YÜZME

KUPA

MADALYA

Minik Kızlar 23 Nisan İlçe Şampiyonası  1.liği

1

4 Altın

Yıldız Kızlar 23 Nisan ilçe Şampiyonası 2.liği

1

4 Gümüş

Küçük Kız 50 Metre Çift Palet  İlçe 1.liği

-

1 Altın

Küçük Kız 50 Metre Mono Palet İlçe 2.liği

-

1 Gümüş

Küçük Kız 100 Metre Mono Palet İlçe 2.liği

-

1 Gümüş

Yıldız Kızlar 100 Metre İlçe 1.liği

-

1 Altın

Yıldız Kızlar 200 Metre İlçe 1.liği

-

1 Altın

Küçük Kızlar 50 Metre Serbest İl çe 2.liği

 

1 Gümüş

Küçük Kızlar 50 Metre Çift Palet ilçe 1.liği

 

1 Altın

Küçük Kız 50 Metre Su Üstü ilçe 2.liği

 

1 Gümüş

Küçük Kız 100 Metre Su Üstü ilçe 2.liği

 

1 Gümüş

Küçük Kız 200 Metre Su Üstü ilçe 2.liği

 

1 Gümüş

SATRANÇ

KUPA

MADALYA

Minikler İlçe Satranç Şampiyonası Bakırköy 2.liği

1

4 Gümüş

Minikler İstanbul Satranç Şampiyonası 3. Bölge  3.lüğü

1

4 Bronz

Minikler Bakırköy İlçe Ferdi Satranç Turnuvası 3.lüğü

-

1 Bronz

Minikler İstanbul Satranç Şampiyonası İstanbul 4.lüğü

-

-

Minikler Topkapı Okulları Ferdi Hızlı Satranç Turnuvası 1.liği

-

1 Altın

Minikler Kültür Koleji  Ferdi  Hızlı Satranç Turnuvası 2.liği

-

1 Gümüş

Toplam

17

61 Altın, 46 Gümüş, 11 Bronz = 118